Log in Your Account

TEDAVİ ALANLARIMIZ

23Şubat

 

hCG Tedavisi Paket Proğramı

(Şişmanlık ve Lokal Zayıflama Tedavi Paketleri)

Kilo vermek için her zaman bir metod olmuştur, ama hiçbir zaman kesin bir tedavisi olmamıştır.

hCG Paketi ile kilo vermek hızlı ve zahmetsiz olmaktadır. Pakete dahil olan diyet uygulamaları ile birlikte şişmanlık tedavisinde oldukça iyi neticeler vermektedir.
İnjeksiyon ile verilen hCG yağ depolarını eritir, iştahı dengeleyerek diyet uygulamalarını kolaylaştırır.

hCG zayıflama tedavisi oldukça güvenli ve uygulaması kolaydır.
Paket uygulamanın bütün kurallarına uyulması halinde 20+4 günlük kür sonucunda vücut ağırlığının yaklaşık %10 nu kadar  kilo kaybı verdirir. Kür bitiminde yeni bir küre başlanabilirsede ilk kürde görülen hızda ve oranda zayıflama sağlanamayabilir. Uygulamalar hergün klinik takipli olarak yapılmaktadır.

Erkek/ Kadın cinsiyet ayrımı  ve yaş sınırlamasının olmaması metodun geniş bir uygulama alanı olmasını sağlamaktadır. Hızlı kilo kaybı ile birlikte vücutta şekil düzelmelerinide sağlaması tedavinin estetik olarakta başarısını göstermektedir. Tedavinin hiçbir  yan etkisi yoktur. Zira bu hormon hamile bayanlarda vücut tarafından günlük 200.000 ünite civarında üretilmektedir.

Diyet ve spor destekli proğramlarda diyet yaparak kilo alımını engellemiş oluruz, olması gereken diğer bir işlem ise yağ hücrelerinin yıkımı olmalıdır. Bu çokta kolay olmayan bir tedavidir. İşte hCG 'nin görevi burada başlar. hCG yağlı ve yağsız dokularda  yağ birikimlerinin eritilmesini sağlar. Düşük kalorili diyetlerle kilo verilebilirsede vücut için gereken enerji eksikliği günlük hayatınızı veya sosyal hayatınızı önemli ölçüde aksatır.

hCG yöntemi ile vücuttaki yağlar erirken aynı zamanda enerjiye dönüşerek size sağlık bir yaşam sunar. Şişmanlık tedavilerinde tıbbi yaklaşımlı temel esas; vücuttaki  su ve protein kaybını engelleyerek , yağların eritilmesidir.  Bu yaklaşımın neticelerini içinde barındıran bu yeni yöntem, şişmanlık tedavisinde en etkili ve en son yöntemdir denilebilir.

Kısaca hCG tedavisi başarı yüzdesi oldukça yüksek ve risksiz bir pakettir. Uzman hekiminizin verdiği tüm şartlara uymanız halinde neticelerini başlangıçtan kısa bir süre sonra gözlemlemeniz mümkün olmaktadır. Paket içindeki diyetler oldukça önemlidir. Bu diyetlere titizlikle uyulması neticenin alınmasına büyük oranda etki etmektedir.

Karboksiterapi-Mezoterapi-Akupunktur

Zayıflama tedavisinde hastanın yaşına ,kilosuna kilonun yerleşimine ,sosyal durumuna göre diyet ,bioritim, akupunktur, masaj , karboksiterapi den uygun kombinasyonlar seçilerek haftada 1 kilo verdirmeyi amaçlayarak tedavi programlanır. Hastanın her gün en az yarım saat yürümesi veya haftada en az iki kez aerobik yapması kilo vermeyi hızlandırmak için gereklidir. Hormon bozuklukları, insülin direnci, tiroid bezinin yavaş çalışması, adet düzenleyiciler veya herhangi amaçla alınan hormon hapları kilo vermede dirence neden olur.

Gevşek dokulu kişilerde en uygun tedavi karboksiterapidir. Kişiye diri, çatlakları hafiflemiş veya kaybolmuş gergin, selülitsiz, parlak bir cild kazandırır. Yine doğum çatlakları olan, karın bacak iç kısmı ve kol altları sarkmış kişilerde de en uygun tedavidir karboksiterapidir. Karboksiterapi; kilo vermekten ziyade deri yenileyen ve selüliti gideren, dokuyu sıkıştıran ve eski parlaklığını kazandıran bir tedavidir . Akupunktur iştahı baskılamak için kullanılır. İsteyen kişilerde tedaviye eklenir.

Lokal (Bölgesel) Zayıflama ve Selülit Tedavisi

Kliniğimizde, özel hazırlanan zayıflama programlarında bölgesel kilo verme ve selülit tedavisi ayrı bir yer tutmaktadır. Programda; Karboksiterapi , Akupunktur, Mezoterapi, Sağlıklı ve doğru beslenme programı ve masaj kombinasyonlu paketler bulunmaktadır. 

Bölgesel kilo ise; ailevi ve yapısal nedenlerle belli bölgelerimizden daha fazla kilo alınması sorunudur. Türk kadınının sıklıkla sorunu ise orta tip alt taraf kiloları olarak isimlendirdiğimiz; basen ve üst bacakta yerleşen kilolardır. Kliniğimizde bölgesel kilo tedavisinde, etkinliği bütün dünyada kanıtlanmış bir tıp yöntemi olan Karboksiterapi ve Mezoterapi yöntemi kullanılmaktadır. 


Estetik Kullanımları; 

- Selülit ve Bölgesel Kilo Verme 
- Saç Dökülmesi 
- Ergenlik ve Hamilelikte oluşan çatlaklar 
- Yüz Gençleştirme 
- Yara ve Sivilce İzleri 

Diğer Kullanım Alanları; 

- Romatoloji ve Ağrı 
- Dolaşım problemleri 
- Migren 
- Spor Hekimliği

MARKALARIMIZ

  • Alk-Abello Allerji grubu
  •  T.R.U.E Test
  • Günmed İyontoforez
  • BD Microlance
  • Allergan Botox
  • JUVEDERM
  • REGENYAL
  • SKIN TECH
  • POWER PLATE