Engilish
Ürünlerimiz Galeri Hakkımızda İletişim
  Tedavi Alanlarımız >> Zayıflama  
 
 
 
 
 
 
 

 

ZAYIFLAMA

 

hCG Tedavisi Paket Proğramı

(Şişmanlık ve Lokal Zayıflama Tedavi Paketleri)

Kilo vermek için her zaman bir metod olmuştur, ama hiçbir zaman kesin bir tedavisi olmamıştır.

hCG Paketi ile kilo vermek hızlı ve zahmetsiz olmaktadır. Pakete dahil olan diyet uygulamaları ile birlikte şişmanlık tedavisinde oldukça iyi neticeler vermektedir.
İnjeksiyon ile verilen hCG yağ depolarını eritir, iştahı dengeleyerek diyet uygulamalarını kolaylaştırır.

hCG zayıflama tedavisi oldukça güvenli ve uygulaması kolaydır.
Paket uygulamanın bütün kurallarına uyulması halinde 20+4 günlük kür sonucunda vücut ağırlığının yaklaşık %10 nu kadar  kilo kaybı verdirir. Kür bitiminde yeni bir küre başlanabilirsede ilk kürde görülen hızda ve oranda zayıflama sağlanamayabilir. Uygulamalar hergün klinik takipli olarak yapılmaktadır.

Erkek/ Kadın cinsiyet ayrımı  ve yaş sınırlamasının olmaması metodun geniş bir uygulama alanı olmasını sağlamaktadır. Hızlı kilo kaybı ile birlikte vücutta şekil düzelmelerinide sağlaması tedavinin estetik olarakta başarısını göstermektedir. Tedavinin hiçbir  yan etkisi yoktur. Zira bu hormon hamile bayanlarda vücut tarafından günlük 200.000 ünite civarında üretilmektedir.

Diyet ve spor destekli proğramlarda diyet yaparak kilo alımını engellemiş oluruz, olması gereken diğer bir işlem ise yağ hücrelerinin yıkımı olmalıdır. Bu çokta kolay olmayan bir tedavidir. İşte hCG 'nin görevi burada başlar. hCG yağlı ve yağsız dokularda  yağ birikimlerinin eritilmesini sağlar. Düşük kalorili diyetlerle kilo verilebilirsede vücut için gereken enerji eksikliği günlük hayatınızı veya sosyal hayatınızı önemli ölçüde aksatır.

hCG yöntemi ile vücuttaki yağlar erirken aynı zamanda enerjiye dönüşerek size sağlık bir yaşam sunar. Şişmanlık tedavilerinde tıbbi yaklaşımlı temel esas; vücuttaki  su ve protein kaybını engelleyerek , yağların eritilmesidir.  Bu yaklaşımın neticelerini içinde barındıran bu yeni yöntem, şişmanlık tedavisinde en etkili ve en son yöntemdir denilebilir.

Kısaca hCG tedavisi başarı yüzdesi oldukça yüksek ve risksiz bir pakettir. Uzman hekiminizin verdiği tüm şartlara uymanız halinde neticelerini başlangıçtan kısa bir süre sonra gözlemlemeniz mümkün olmaktadır. Paket içindeki diyetler oldukça önemlidir. Bu diyetlere titizlikle uyulması neticenin alınmasına büyük oranda etki etmektedir.

Karboksiterapi-Mezoterapi